Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

Informacie o Marcotravel.sk

Sme cestovná kancelária MarcoTravel.sk, ktorá bola založená v roku 2013 ako malá rodinná cestovná kancelária, kde som pôsobil iba ja Juraj Jancura a moja manželka Tatiana Jancurová. 

Našim hlavným zameraním boli dovolenky z východu SR a len v Grécku a na našich najobľúbenejších Chalkidikách 🙂 Minibusovou a individuálnou dopravou.

Takto sme fungovali dve letné sezóny 2014-2015, ale vďaka spokojným klientom, ktorý nás stále posúvajú ďalej sme sa rozhodli expandovať a pridať do nášho portfólia Bulharsko a Chorvátsko.

V Bulharsku sa jedná o letoviská Elenite, Kiten, Nessebar, Pomorie, Primorsko, Ravda, Slnečné pobrežie, Sozopol a Sveti VlasV Chorvátsku je to Istria, Makarská riviéra, Severná, Stredná a Južná Dalmácia a ostrovy Brač, Hvar, Krk, Pag a Rab a v Grécku sú to Chalkidiki, Olympská riviéra a ostrovy Korfu, Kréta a Rhodos.

Budeme veľmi radi ak sa budeme môcť s Vami aj osobne stretnúť či už počas dovolenky, alebo aspoň pri jej vybavovaní 🙂


Vaši Juraj, Marko a Tatiana     Chalkidiki 2015

Zájazdy do Bulharska a Grécka organizujeme leteckou a individuálnou dopravou, a do Chorvátska iba individuálnou dopravou. Ponúkame destinácie ako Paralia Katerini a Chalkidiki v Grécku. Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nessebar a Pomorie v Bulharsku, a napokon Istria a Makarská Riviéra, Baška Voda, Tučepi a Podgora v Chorvátsku.